Blog

Latest Entries

Zrób mnie a zacznij od telefonu

kobieta w seksownym stroju

Poznaj historię związaną z seks telefonem

Seks telefon daje tyle możliwości. Historia jest oparta na autentycznych faktach i może to potwierdzić pani z naszego serwisu a zaraz dowiesz się o wszystkim więcej. Usiądź wygodnie w fotelu lub jeśli masz laptopa połóż się do łózka. Daj swojemu penisowi trochę luzu i czytaj co się stało w całkiem niedalekim okresie czasu…

Jeśli chciałbys po wszystkim przedzwonić do tej pięknej kobiety i powtórzyć jej przeżycia to przejdź do strony seks telefon i zrób to, najlepiej czym prędzej. Daj puscić swojej wyobraźni wodzy i znajdź się w środku niej już przez zwykły seks telefon.

 

W piękny wiosenny dzień jedna z pań z naszego serwisu dostała telefon. Tak to jest ta blondynka która podoba się większości naszych użytkowników. Młodziutka i piękna blondynka dostała telefon od Łukasza z jej rodzinnego miasta. Nie był to żaden jej znajomy a facet, który miał wielką ochotę ją poznać.

 

Ta Warszawska znajomość przerodziła się w coś więcej niż tylko rozmowę telefoniczną. Ty też masz szansę na to żeby spotkać się z naszymi paniami. Wróćmy jednak do opowiadania,  ten facet był naprawdę stanowczym a tego potrzebują kobiety w tych czasach. Przecież muszą się one czuć bezpiecznie i mieć poczucie silnej ręki mężczyzny. Po kilkunastu minutach rozmowy zaproponował jej spotkanie na kawę a ona przystała na to i kończąc swój seks telefon ubrała się w takie ciuchy, żeby spodobać się Łukaszowi. W łazience spędziła z godzinę przed spotkaniem a potem wsiadła w taksówkę i ruszyła do dosyć znanej kawiarni na Mokotowie. Jej nóżki był gotowe nawet na przyjęcie wiązki spermy na nie.

Nogi oraz rozmowa przez seks telefon

Popołudniowa kawa, czemu by nie?

Nie spodziewała się późniejszego obrotu akcji, chociaż już na samym początku spotkania z Łukaszem dawała mu znać o jej ochocie. Nie była to tylko i wyłącznie sama mowa ciała ale też gesty takie jak dotyk uda swojego kolegi. Tutaj nie ma co się zbytnio rozpisywać. Zamówili razem kawe i porozmawiali jak kolega z koleżanką a następnie on zaproponował jej coś nie do odmówienia. Spytał się czy ma ochotę napić się dobrego wina, ona z chęcią przyjęła te propozycje.

 

Myślała jednak że zabierze ją do jakiejś restauracji a tu małe zdziwienie. On chce już ją wziąć na chatę a to oznacza jedno. Samym sobą nakręcał ją bardziej niż każdy inny mężczyzna. Miała już w głowie wtedy obrazy że łapie ją za włosy i spuszcza się na twarz. Jednak o takich sprawach się nie mówi, przecież oni dopiero co się poznawali. Ale stało się, zaraz przeczytasz jak zachowała się ona i on po przekroczeniu progu domu Łukasza.

Wiedziałam że to się stanie…

Gdy mnie zaprosił do swojego domu to już wiedziałam że mu się nie opre. Takie słowa usłszeliśmy od bohaterki naszego opowiadania, jednak to najmniej ważnie. Łukasz mieszkał w bloku na drugim piętrze. Zaprosił naszą kochaną kobietkę do swojej kawalerki i od razu co zrobił to nalał jej oraz sobie kieliszek wina. Wypili go razem i ona nie musiała długo czekać na rozwój akcji. Ten mężczyzna był zdecydowanym samcem alfa i wiedział czego chce.

 

To wzbudziło ogromne podniecenie w dziewczynie i nie mogąc się mu oprzeć postanowiła także działać. Wszystko zaczęło się od tego że przysiadł się koło niej i dotknął za kolano parząc w oczy. Jednak to po chwili przerodziło się w przesuwanie ręki coraz wyżej. Do tego wszystkiego doszedł namiętny pocałunek i nawet nie wiadomo kiedy ręka znalazła się już w mokrej cipce pani z naszego seks telefonu.

 

Zaczął palcami masować górę mokrej z podniecenia pitki i w końcu włożył dwa palce w sam środek i robił to coraz szybciej. Słysząc pojękiwanie, które go mocno podnieciło zdjął majtki, uklęknął przed nią i zaczął jej robić minetkę. Działał językiem tak że już po krótszej chwili pani po prostu doszła a wtedy on wstał i ustał nad nią i wziął jej włosy w garść. Drugą ręką wyjął ze spodni swojego członka, który już tylko czekał na to żeby wejść przez pomalowane usta i penetrować jak najszybciej się da. Robił tak a ona się dusiła, to go jeszcze bardziej nakręcało do działania z tą suką.

Chcesz mnie ostro zerżnąć?

Nie wytrzymała ze swojego podniecenia i te słowa, które widzisz powyżej padły z jej ust. Wtedy penis wszedł jeszcze kilka razy cały do usteczek, które sprawiły że był cały w szmince i odwrócił ją na kanapie tyłem do siebie. Wtedy wypowiedział słowa że zerżnie ją jak najgorsza sukę i tak też zrobił. Jego nabrzmiały członek wchodził w otwór, jednak zaskoczył tą panią i w jednym momencie na swoje palce wypluł ślinę. Ona nie wiedziała co chce zrobić. Posmarował drugi otwór i jednym zdecydowanym ruchem wszedł w jej dupę. Ona prawie płakała z bólu a on się cieszył i robił to z nią jeszcze z 15 minut. Na samym końcu poprosiła go żeby spuścił się jej na tyłek i tak też zrobił. Obspermił jej całą dupę oraz plecy i wypuścił z mieszkania. Uzywając seks telefonu tez możesz mieć taką miła przygode.

 


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *