Początek działania w sieci!

Witamy was na naszym oddziale internetowy, za pewne znacie naszą organizację telefon-seks. Prężnie rozwijamy się i możecie usłyszeć o nas w większych miastach. Postanowiliśmy swoich wielbicieli też zrzeszyć w internecie dlatego założyliśmy naszą profesjonalną stronę internetową. Pierwszy post zaczniemy od opowiadania erotycznego jednej z pań, z którą będziesz mógł porozmawiać wklepując jej numer w swój telefon!

Opowiadanie erotyczne Natalii

Jeden z pięknych letni dni miałam spędzić ze swoim ciotecznym bratem z którym dawno się nie widziałam. Spotkaliśmy się ostatnio na mieście i zaproponował mi wypad w weekend na kręgle ze znajomymi więc bez większego namysłu zgodziłam się. Jeszcze wtedy nie wiedziałam że jest to bardzo dobry ruch, który da mi zajebiste wspomnienia. Nadszedł czas weekendu i znalazłam się na dworzu wraz z Moim braciszkiem Danielem oraz jego kolegami Adrianem i Damianem, (których też dosyć dobrze znam, z tego względu że wychowałam się z nimi na jednym osiedlu). Zaproponowali że pierw czegoś się napijemy na osiedlu a potem polecimy do kręgielni, która jest na osiedlu. Poszliśmy w naszą ulubioną miejscówkę przypominając stare melanże z dawnych lat i zaczęliśmy pić wódkę. Zaczęło się ściemniać i odpuściliśmy pomysł z kręgielnia za to przenieśliśmy się do Daniela do domu ponieważ mieszka sam to nie będziemy nikomu wadzić. Melanż przeniósł się z dworu to bardzo przytulnego mieszkanka w bloku. Tego dnia bardzo dużo wypiłam, nawet nie potrafię do teraz określić dokładnej dawki wódki która w siebie wlałam. W ten sobotni wieczór nie wiedziałam też że do mojego gardła nie tylko będzie się wlewać wódka, ale o tym zaraz. Mój upity brat Daniel odpadł pierwszy i poszedł spać. Ja że należę do dziewczyn, które mają dosyć dobrą głowę do picia wypiłam jeszcze po tym fakcie ze 2 kolejki i poszłam do łazienki troszkę się odświeżyć. Widziałam na twarzach chłopaków że się uśmiechali do siebie i do Mnie, ale nie przypuszczałam że się to stanie. Zapomniałam, że nie zamknęłam drzwi od łazienki i chłopacy weszli do niej i sami je zamknęli na klucz i zaczęli we dwóch mnie obmacywać. Adrian całował mnie po szyi, po czym zdjął ze mnie koszulkę i lizał moje piersi. W tej samej chwilii Damian ściągnął moje spodnie i lizał mi cipkę. Było to mega przyjemne i wleciałam z nimi w wir podniecenia. Pierwsze zdanie które wypowiedział do Mnie w łazience Adrian pamiętam do dziś -Dobra Natalia, klękaj przed Nami i ssij je. Ten męski głos Adriana sprawił że nawet nic nie odpowiadając tak jakby ugięły mi się same nogi i znalazłam się na kolanach wsadzając na przemian kutasa Damiana i Adriana. Byli dosyć brutalni wobec Mnie, łapali za włosy i po około 15 włożeniach członka zmieniali się i tak do momentu kiedy pierwszy w środku moich ust doszedł Damian. Adriana ten fakt też bardzo podniecił bo dosłownie chwile po Damianie wkładając swojego penisa w Moje usta wybuchł. Mając całą jamę ustną w spermie Adriana i Damiana połknęłam wszystko. Co było dalej? Chłopacy powiedzieli że tak tego nie zostawią i że będe się z nimi ruchać całą noc więc zabierają Mnie na motel. Zgodziłam się na to i do samego rana pieprzyłam się z nimi z całych sił. Rano dzwonił do nas Daniel, wiecie co mu wkręciliśmy? Że każdy z naszej trójki odprowadził się po domach i poszliśmy spać. Może i lepiej że nie znał całej prawdy.

Zadzwoń na gorącą linię do Natalii

Spodobało Ci się przeżycie jednej z naszych pań? Jeśli tak i masz ochotę na podobny wątek to zadzwoń do Natalii, jest nawet dostępna w dziewczynach, które mają najwięcej połączeń w tym miesiącu.

Lista dziewczyn, do których jest najwięcej połączeń w ostatnim miesiącu

Karolina - 708 877 574 - wewnętrzny 314

Kasia - 708 877 574 - wewnętrzny 952

Asia - 708 877 574 - wewnętrzny 953

Martyna - 708 877 574 - wewnętrzny 954

Dorota - 708 877 574 - wewnętrzny 955

Adrianna - 708 877 574 - wewnętrzny 956

Zuzia - 708 877 574 - wewnętrzny 957

Monika - 708 877 574 - wewnętrzny 958

Natalia - 708 877 574 - wewnętrzny 959

Ania - 708 877 574 - wewnętrzny 960

Zapraszamy serdecznie do dzwonienia pod podane numery, codziennie dostajemy wiele e-maili że te dziewczynki się najlepiej sprawują i coraz bardziej szkolą się w swoim fachu.

Nakłaniamy też Państwa do telefonowania do głównej linii strony telefon-seks.pl, do której dodzwonicie się na numer 708 877 574 - numer wewnętrzny 149. Co możecie w ten sposób uzyskać? Odpowiedź na Wasze pytania! Zachęcamy dodatkowo do telefonicznego dawania swojej opinii na temat naszego Sex Telefonu. Jeśli wygodniejszą drogą kontaktu dla Was będzie kontakt e-mail to możecie napisać do nas na kontakt@telefon-seks.pl

Tagi: