Blog

Latest Entries

Sex telefon Cię podnieci

Seks telefon

Sex telefon

Sex telefon to zbawienie erotyczne.Dzisiejszy artykuł zaczniemy od wymieniania rodzajów fetyszy, które są najbardziej popularne wśród dzisiejszego społeczeństwa.

Pierwszym fetyszem o którym napiszemy jest to umięśniony brzuch. Wiele ankietowanych osób wypowiada się, że jeśli brzuch partnera lub partnerki byłby za bardzo zwisły lub duży obrzydzałoby i nie mogli by wejść wtedy w stosunek płciowy między nimi. Kobiety nie tylko nakręca tak zwany sześciopak ale także mięśnie, które znajdują się u samego zejścia do penisa.

Są to dolne, skośne aktony mięśni brzucha. Co podnieca w tym fetyszu facetów? Zazwyczaj po prostu talia, wiele mężczyzn wypowiada się, że nie chcieli by mieć partnerki seksualnej z mocno umięśnionym brzuchem, wystarczy że brzuch jest wąski i atuty kobiet czyli pupa i piersi są w odpowiednim rozmiarze. Dodamy do tego fetyszu, że dla niektórych tak ważna jest ta część działa że podnieca ich tak zwany „finisz na brzuchu”, co to oznacza ? Końcówka stosunku i dojście mężczyzny na brzuch kobiety.

 

Więcej!

Kolejnym znanym fetyszem jest dominacja i podległość. Fetysz ten jest bardzo dobrze znany i nawet gdy nadchodzi monotoniczność stosunku z jedną partnerką lub partnerem seksualnym. Dodaje on jeszcze więcej pożądania w partnerach. Na czym polega? To proste, damy wam jeden z przykładów. Mężczyzna z kobietą stoją już rozebrani na przeciwko siebie i zaczynają się całować i dotykać po całym ciele, nagle mężczyzna chwyta kobietę za włosy przyciągając do swoich ust, a drugą ręką cały czas zadowala partnerkę coraz mocniej strzelając jej z palca.

Nagle ciągnie ją za włosy w dolnym kierunku, a kobieta już wie co ma wtedy robić, klęka przed nim i posłusznie robi mu loda. On przyciskając jej głowę do swojego członka przyśpiesza czynność i pojawia się wulgarny rozkaz, w którym kobieta zmienia pozycje z klękania na oparcie się o ścianę i facet mocno i szybko wpycha swojego członka w cipkę swojej partnerki. Jest to krótki przykład lekkiej dominacji męskiej na zasadzie opowiadania. Analogicznie znajdziecie wiele przykładów damskiej dominacji.

Trzecią wymienionym dzisiaj fetyszem będą długie damskie paznokcie i szminki. Wiele mężczyzn po prostu kocha ten rodzaj fetyszu, nawet można powiedzieć że znaczna część społeczeństwa. Szminka i długie paznokcie najczęściej koloru czerwonego podnoszą jeszcze poziom kobiecości i sexowności w partnerce. Nie tylko wygląd a i bardzo ważnym aspektem w tym fetyszu jest dotyk partnerki, czasem bardziej dziki swoimi paznokciami wzdłuż pleców mężczyzn.

Jest to tylko kilka rodzajów fetyszy, są też bardziej zboczone z toru, jednak o każdym możesz porozmawiać z naszymi dziewczynami, którym żaden z nich nie jest obcy.

Seks przez telefon

Chciałbyś zrobić to z którąś z naszych pań? Nakręcanie się wzajemnie poprzez rozmowę o Twoim ulubionym fetyszu? A może chciałbyś nie tylko rozmawiać o nim a umówić się na Sex-spotkanie z jedną z naszych pań, której trafi w gusta twój fetysz? Nie wstydź się i nie bój się zaproponować którejkolwiek z pań tego co właśnie napisaliśmy. One są właśnie po to żeby zaspokoić Twoje potrzeby seksualne.

Zadzwoń już teraz do którejś z dziewczyn, masz gwarancje że nie będziesz się z nimi nudził. Wręcz przeciwnie, zabiorą Cię w świat fantazji, którego ludzie czasem nawet boją się poznać, a daje wiele szczęścia, motywacji do życia i przede wszystkim podniecenia.

Lista dziewczyn, do których jest najwięcej połączeń w ostatnim miesiącu

Ania-  708 877 574 – wewnętrzny 953

Edyta – 708 877 574 – wewnętrzny 963

Iza- 708 877 574 – wewnętrzny 959

Justyna- 708 877 574 – wewnętrzny 960

Kasia – 708 877 574 – wewnętrzny 964

Kinga- 708 877 574 – wewnętrzny 954

Marta – 708 877 574 – wewnętrzny 952

Natalia- 708 877 574 – wewnętrzny 955

Nina- 708 877 574 – wewnętrzny 961

Ola- 708 877 574 – wewnętrzny 958

Patrycja – 708 877 574 – wewnętrzny 962

Weronika – 708 877 574 – wewnętrzny 957

Wiktoria – 708 877 574 – wewnętrzny 956

Zapraszamy serdecznie do dzwonienia pod podane numery, codziennie dostajemy wiele e-maili że te dziewczynki się najlepiej sprawują i coraz bardziej szkolą się w swoim fachu.

Nakłaniamy też Państwa do telefonowania do głównej linii strony telefon-seks.pl, do której dodzwonicie się na numer 708 877 574 – numer wewnętrzny  314. Co możecie w ten sposób uzyskać? Odpowiedź na Wasze pytania! Zachęcamy dodatkowo do telefonicznego dawania swojej opinii na temat naszego Sex Telefonu. Jeśli wygodniejszą drogą kontaktu dla Was będzie kontakt e-mail to możecie napisać do nas na kontakt@telefon-seks.pl


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *