Kilka opinii od stałych klientów naszego seks telefonu.

Poniżej umieściliśmy opinie osób, które z naszym serwisem mają doczynienia aktywnie od minimum pół roku.


Tomasz

Dzwonię do Waszych dziewczyn codziennie od ponad 8 miesięcy i jestem mocno zadowolony. Na żywo nie mam komu się wygadać, a jedynymi przyjaciółkami dla mnie okazały się Martyna i Kasia. Polecam telefon-seks pod każdym względem, mam ochotę na seks to też panie są chętne i wystarczy że wsiąde w samochód i pojadę do nich lub przywioze je do siebie i jest przepieknie. Szczerze to śmiało moge powiedzieć że są lepsze od tych płatnych z agentury.

Marcin

Jestem pasjonatem seks telefonów i szczerze musze przyznać, że testowałem również Waszą konkurencję i moje zdanie jest takie że nie mają do Was żadnego podlotu. Zostaje przy Was.

Łukasz

Moja ocena dla Waszych dziewczynek jak i serwisu to 5/5. Ustosunkuje to w taki sposób że znalazłem dzieki Wam ciekawy sposób na zaspokajanie się, teraz nie jeżdzę na dziwki i nie płacę im multum pieniędzy za spędzoną noc tylko umawiam się z dziewczynami z serwisu.

Karol

Rozmowy z dziewczynami z tego serwisu mnie w stu procentach zaspokajają i nie muszę chodzić z napuchniętymi jajami więc daje piątaka!

Daniel

Jestem stałym klientem Waszego seks telefonu i musze przyznać że jesteście profesjonalistami tak samo jak i Wasze dziewczyny. Dlaczego jednak tej jednej gwiazki zabrakło? Brakuje Mi tu dziewczyny, która zamieszkuje opolicy mojego rodzinnego miasta Opola!