Jakość a nie ilość

Kluczowa sprawa w zadowoleniu klienta. U nas nie ma miejsca na pomyłki i przypadkowy dobór dziewczyn. Każda z nich musiała mieć ogromne doświadczenie, żeby się tutaj dostać i przeszłość mocno związana z seksem i erotyką. Oprócz tego od nas ma przeszkolenie w ramach którego, otrzymały świadomość że będą rozmawiać na każdy temat z Wami! Najważniejsze to, że w czasie przeszkolenia żadna z dziewczyn nie zrozumiała to jako przymus a odebrała jako czystą przyjemność. Nie było jednak miejsca dla pretendentek, które marudziły a to to a to tamto. U nas możecie porozmawiać na każdy temat i co najwazniejsze o każdej porze!

Wygląd i schludność ma też u nas wielkie znaczenie, nie przyjmujemy w swoje progi kobiet, które nie spełniają naszych konkretnych wymagań.Przecież nie tylko może się skończyć na rozmowie telefonicznej, mogą wylądować z danym klientem w łóżku więc muszą być pierwsza klasa. Konkurencja zostaje w tyle, dlatego żę nie prowadzą profesjonalnego naboru do swoich szeregów.

Właśnie przez te pare zasad, nasza marka cały czas jest na pierwszych miejscach w rankingach o tytule Połączenia erotyczne.

Gorąca linia

Od czego ta nazwa? Dziewczyny, które tu pracują są takie napalone że z chęcią od razu poszłyby z Tobą do łóżka, nie bez powodu własnie takie nimfomanki znajdują się u nas w serwisie.

Wchodząc na tą stronę mamy pewność, że chciałbyś odbyć Sex-Rozmowę.Mamy wielu zadowolonych użytkowników, z którymi nie tylko nasze panie ale i My utrzymujemy kontakt wymieniając sie e-mailami, nie rzadko też spotykamy się na wspólnych imprezach. Chcesz dołączyć do naszego grona? Nic trudnego, sami zauważymy to że zaczynasz udzielać się w naszym serwisie.

Przed końcem artykułu czas na opowiadanie erotyczne jednej z naszych pań, która wolała zostać anonimowa, być może trafisz na nią dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów.

Mieszkam sama na jednej z większych dzielnic Warszawy, wychodząc jak co dnia do sklepu po niezbędne artykuły spożywcze i napoje oraz jakieś tam duperele napotkałam coś, a raczej kogoś, który zapewnił mi mocne zaspokojenie. W jaki sposób to się stało? Wracając do tego, że byłam w sklepie z półki przez przypadek strąciłam wodę i gdy już chciałam się po nią schylić, sięgnął po nią mężczyzna w wieku ok 21 lat. Uśmiechnęłam się do niego dziękując za to, jednak gdy wpatrzyłam mu się w oczy wyczułam taką dominacje i rządze seksu, że same jego spojrzenie mnie podnieciło. Odłożył wode i zbliżył się mocno do mnie szepcząc mi na ucho, że czeka na mnie przed sklepem. Ja cała w gęsiej skórce, mocno podniecona pierwszy raz spotykając się z taką sytuacją zrobiłam chaotycznie zakupy i podchodząc do kasy ogarnął mnie stres. Mówie sobie w głowie że nie ma co panikować, wyszłam ze sklepu a on złapał mnie za ręke i zaprowadził do swojego mieszkania położonego około 50 m od sklepu. Gdy już tam weszliśmy kazał mi zdjąć bluzę i poczekać w sypialni.Ni z tąd ni z owąd wszedł on rozebrany, podszedł do mnie i bez żadnego słowa złapał mnie za włosy i wepchnął mi swojego członka do ust. Poczułam się jak w bajce, lizałam go jak tylko potrafiłam i wkładałam w to całą siebie. Kazał mi się położyć i zdjął spodnie, ja górną część garderoby z podniecenie sama zdjęłam w tym momencie i zaczął robić mi boską minetkę, którą na pewno zapamiętam do końca życia. Dominujący mężczyzna wziął mnie i agresywnie oparł o ramę łóżka i zaczął szybko wsadzać we mnie swojego penisa w pozycji na pieska. Jęczałam jak szalona, tak mi się to podobało i wzbudziło podniecenie, że stało się coś czego nie oczekiwałam. Tak mnie zadowolił że doszłam i on dosłownie w tym samym momencie. Po wszystkim poszliśmy na górę mieszkania pod prysznic i razem myjąc się po wszystkim zaczęliśmy dopiero rozmawiać. Po kąpieli wypiliśmy kawkę i odprowadził mnie do mojego mieszkania, umówiliśmy się od razu na wieczór, ale tu zostawie Wam garstkę ciekawośći co i jak wszystko się odbyło.Pierwszy raz zawładnął Mną tak seks że zapomiałam o rozmowie tylko dałam się ponieść fantazji i słusznie bo dostarczyło mi to takich ogromnych emocji, przez to że to było takie nie codzienne. Wiecie że do teraz mam kontakt z nim i na bieżąco spotykamy się powtarzając co i raz to w inny sposób część tamtego dnia?

Karolina - 708 877 574 - wewnętrzny 314

Kasia - 708 877 574 - wewnętrzny 952

Asia - 708 877 574 - wewnętrzny 953

Martyna - 708 877 574 - wewnętrzny 954

Dorota - 708 877 574 - wewnętrzny 955

Adrianna - 708 877 574 - wewnętrzny 956

Zuzia - 708 877 574 - wewnętrzny 957

Monika - 708 877 574 - wewnętrzny 958

Natalia - 708 877 574 - wewnętrzny 959

Ania - 708 877 574 - wewnętrzny 960

Zapraszamy serdecznie do dzwonienia pod podane numery, codziennie dostajemy wiele e-maili że te dziewczynki się najlepiej sprawują i coraz bardziej szkolą się w swoim fachu.

Nakłaniamy też Państwa do telefonowania do głównej linii strony telefon-seks.pl, do której dodzwonicie się na numer 708 877 574 - numer wewnętrzny 149. Co możecie w ten sposób uzyskać? Odpowiedź na Wasze pytania! Zachęcamy dodatkowo do telefonicznego dawania swojej opinii na temat naszego Sex Telefonu. Jeśli wygodniejszą drogą kontaktu dla Was będzie kontakt e-mail to możecie napisać do nas na kontakt@telefon-seks.pl

Tagi: