Blog

Latest Entries

Gorąca linia wrze

Gorąca linia

 

Gorąca linia

Gorąca linia już nie może wytrzymać ciśnienia! We wcześniejszym artykule nawiązaliśmy do opowiadania erotycznego jednaj z naszych pań, po tym dostaliśmy multum wiadomości żeby podawać w kolejnych postach, inne przykłady zbliżeń naszych pań więc wypytaliśmy nasze dziewczyny o ich przygodach. Niektóre są na prawdę bardzo nie zwykłe i nie do pomyślenia. Tym razem jedna z odważniejszych charakterów kobiecych, znana w naszym serwisie jako Dorota. Więc do dzieła, czytajcie o sex przeżyciach naszej Dorotki.

Za czasów jeszcze kiedy byłam w związku z Arkadiuszem, spotkała mnie dość nie typowa sytuacja. Postaram się Wam opowiedzieć ją ze szczegółami więc czytajcie uważnie.

Pewnego pięknego majowego weekendu dostaliśmy z Arkiem zaproszenie na grilla do znajomych, gdzie miały być 3 pary (w tym nasza) i jeden dobry kolega gospodarza – Kamil o którym więcej dowiecie się za chwilkę. Nastał wieczór i że było dosyć ciepło założyłam stringi i legginsy, oraz różową koszulkę i czarną bluze Nike w razie czego na wieczorek gdyż mogło być zimno po zmroku.

Spotkaliśmy się już o 15 wszyscy w 7 osobowym składzie na zakupy na wieczornego grilla, już wtedy zauważyłam że Kamil przenikliwie się na mnie patrzy, mimo to że byłam wtedy z Arkiem gdy tylko nie widział też odwzajemniałam te zalotne spojrzenie z uśmiechem.

Coraz lepiej…

Wszystkich wzrok skupiał się na produktach jakie mamy kupić, a mój i Kamila na sobie. Nagle podszedł do Mnie i przez chwile złapał Mnie za tyłek i intuicyjnie zjechał palcami do mojej cipki. Mimo że dotyk był przez legginsy to bardzo mnie to podnieciło, jednak zabrałam mu ręke ze strachu żeby Arek tego nie widział. Godzinę 19:00 uznajemy za oficjalny początek grilla zakrapionego wódką i piwami. Ja tego wieczora postanowiłam mocno się upić wódką więc nie zwalniałam tempa.

Obszar na którym byliśmy to dość spokojna okolica i do dyspozycji znajomi mieli wielkie mieszkanie. Zaproponowali wszystkim gościom że możemy nocować u nich, więc skorzystaliśmy z tego i plan był taki żeby bawić się do rana. Alkohol co niektórym pokrzyżował plany w tej zabawie i po kolei musieliśmy odprowadzać wszystkich do mieszkania. Pierwsi padli Ania i Rafał, potem gospodarze czyli Tomek z Martą i zostaliśmy we trójkę z Arkiem i Kamilem.

Idźmy dalej…

Wiecie jak to dalej sie potoczyło? Nawet się tego nie spodziewałam że Arek się tak upije że ledwo wejdzie do sypialni. Kamil pomógł mu dostać się do niej i położył go na łóżku i przykrył. Podziękowałam mu za to i gdy już chciałam też kłaść się do łóżka zawołał Mnie że idziemy jeszcze pić. Jako, że byłam już troche bardziej wstawiona to nie odmówiłam i przenieśliśmy z dworu tylko wódkę i soki i przeszliśmy do kuchni naszych gospodarzy.

Pijąc pierwszego kieliszka Kamil usiadł przy Mnie i zaczął dotykać po udach, sama nie wiedziałam jak mam się zachować ale to było takie podniecające że też zaczęłam masować go po udach i coraz wyżej. Gdy złapałam go za penisa wyczułam, że jest bardzo wielki i nabrzmiały. Szepnął mi na ucho że mam się wypiąć i oprzeć o stół, słysząc jego głos miałam dreszcze podniecenia.

Zrobiłam to po czym on ściągnął Mi legginsy i odchylając stringi zaczął wpychać swojego członka we mnie, coraz głębiej i szybciej. Położył swoją ręke na moich ustach ponieważ zaczynałam pojękiwać z mocnego podniecenia a za ścianą spał Arek… Co dalej?

Jaki finał?

Włożył mi swojego palca do buzi i już wiedziałam o co chodzi, uklękłam przed nim i wziełam nabrzmiałego członka do ust, włożył go w moją buźkę może z 10 razy i wyjął go po czym na moją twarz poleciał taki strumień spermy że miałam w niej całą twarz.

Poszłam ją przemyć i wróciliśmy dalej pić. Do rana zrobiliśmy to jeszcze kolejny 2 razy na różne sposoby, do momentu jak usłyszeliśmy że ktoś zaczyna chodzić na pierwszym piętrze więc całkowicie się ubraliśmy i udawaliśmy jakby nic się nie stało.

Imprezę skończyłam o godzinie 9 gdy wszyscy się rozchodzili i Arek wstał z łóżka. Pojechaliśmy samochodem do nas do mieszkania z Arkiem i poszłam spać cały czas myśląc o Kamilu…

Sex linia

Nie musisz się obawiać, Dorotka nie jest już z Arkiem i jest wolną kobietą, dlatego polecamy Ci skierować swój wzrok na jej numer podany niżej i umówieniu się z nią na małe co nie co lub po prostu sex rozmowę, w której razem będziecie siebie dopełniać.

Podobało Ci się kolejne opowiadanie? Jeśli tak to tym razem do każdego posta będziemy dodawać kolejne oparte na przeżyciach wszystkich naszych dostępnych pań.

Podniecające numery

Ania-  708 877 574 – wewnętrzny 953

Edyta – 708 877 574 – wewnętrzny 963

Iza- 708 877 574 – wewnętrzny 959

Justyna- 708 877 574 – wewnętrzny 960

Kasia – 708 877 574 – wewnętrzny 964

Kinga- 708 877 574 – wewnętrzny 954

Marta – 708 877 574 – wewnętrzny 952

Natalia- 708 877 574 – wewnętrzny 955

Nina- 708 877 574 – wewnętrzny 961

Ola- 708 877 574 – wewnętrzny 958

Patrycja – 708 877 574 – wewnętrzny 962

Weronika – 708 877 574 – wewnętrzny 957

Wiktoria – 708 877 574 – wewnętrzny 956

Zapraszamy serdecznie do dzwonienia pod podane numery. Codziennie dostajemy wiele e-maili że te dziewczynki się najlepiej sprawują i coraz bardziej szkolą się w swoim fachu.

Nakłaniamy też Państwa do telefonowania do głównej linii strony telefon-seks.pl, do której dodzwonicie się na numer 708 877 574 – numer wewnętrzny 314. Co możecie w ten sposób uzyskać? Odpowiedź na Wasze pytania! Zachęcamy dodatkowo do telefonicznego dawania swojej opinii na temat naszego Sex Telefonu. Jeśli wygodniejszą drogą kontaktu dla Was będzie kontakt e-mail to możecie napisać do nas na kontakt@telefon-seks.pl


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *