Kilka dosyć znanych fetyszy

Dzisiejszy artykuł zaczniemy od wymieniania rodzajów fetyszy, które są najbardziej popularne wśród dzisiejszego społeczeństwa.

Pierwszym fetyszem o którym napiszemy jest to umięśniony brzuch. Wiele ankietowanych osób wypowiada się, że jeśli brzuch partnera lub partnerki byłby za bardzo zwisły lub duży obrzydzałoby i nie mogli by wejść wtedy w stosunek płciowy między nimi. Kobiety nie tylko nakręca tak zwany sześciopak ale także mięśnie, które znajdują się u samego zejścia do penisa. Są to dolne, skośne aktony mięśni brzucha. Co podnieca w tym fetyszu facetów? Zazwyczaj po prostu talia, wiele mężczyzn wypowiada się, że nie chcieli by mieć partnerki seksualnej z mocno umięśnionym brzuchem, wystarczy że brzuch jest wąski i atuty kobiet czyli pupa i piersi są w odpowiednim rozmiarze. Dodamy do tego fetyszu, że dla niektórych tak ważna jest ta część działa że podnieca ich tak zwany "finisz na brzuchu", co to oznacza ? Końcówka stosunku i dojście mężczyzny na brzuch kobiety.

Kolejnym znanym fetyszem jest dominacja i podległość. Fetysz ten jest bardzo dobrze znany i nawet gdy nadchodzi monotoniczność stosunku z jedną partnerką lub partnerem seksualnym dodaje on jeszcze więcej pożądania w partnerach. Na czym polega? To proste, damy wam jeden z przykładów. Mężczyzna z kobietą stoją już rozebrani na przeciwko siebie i zaczynają się całować i dotykać po całym ciele, nagle mężczyzna chwyta kobietę za włosy przyciągając do swoich ust, a drugą ręką cały czas zadowala partnerkę coraz mocniej strzelając jej z palca. Nagle ciągnie ją za włosy w dolnym kierunku, a kobieta już wie co ma wtedy robić, klęka przed nim i posłusznie robi mu loda. On przyciskając jej głowę do swojego członka przyśpiesza czynność i pojawia się wulgarny rozkaz, w którym kobieta zmienia pozycje z klękania na oparcie się o ścianę i facet mocno i szybko wpycha swojego członka w cipkę swojej partnerki. Jest to krótki przykład lekkiej dominacji męskiej na zasadzie opowiadania. Analogicznie znajdziecie wiele przykładów damskiej dominacji.

Trzecią wymienionym dzisiaj fetyszem będą długie damskie paznokcie i szminki. Wiele mężczyzn po prostu kocha ten rodzaj fetyszu, nawet można powiedzieć że znaczna część społeczeństwa. Szminka i długie paznokcie najczęściej koloru czerwonego podnoszą jeszcze poziom kobiecości i sexowności w partnerce. Nie tylko wygląd a i bardzo ważnym aspektem w tym fetyszu jest dotyk partnerki, czasem bardziej dziki swoimi paznokciami wzdłuż pleców mężczyzn.

Jest to tylko kilka rodzajów fetyszy, są też bardziej zboczone z toru, jednak o każdym możesz porozmawiać z naszymi dziewczynami, którym żaden z nich nie jest obcy.

Seks przez telefon

Chciałbyś zrobić to z którąś z naszych pań? Nakręcanie się wzajemnie poprzez rozmowę o Twoim ulubionym fetyszu? A może chciałbyś nie tylko rozmawiać o nim a umówić się na Sex-spotkanie z jedną z naszych pań, której trafi w gusta twój fetysz? Nie wstydź się i nie bój się zaproponować którejkolwiek z pań tego co właśnie napisaliśmy, one są właśnie po to żeby zaspokoić Twoje potrzeby seksualne.

Zadzwoń już teraz do którejś z dziewczyn, masz gwarancje że nie będziesz się z nimi nudził. Wręcz przeciwnie, zabiorą Cię w świat fantazji, którego ludzie czasem nawet boją się poznać, a daje wiele szczęścia, motywacji do życia i przede wszystkim podniecenia.

Lista dziewczyn, do których jest najwięcej połączeń w ostatnim miesiącu

Karolina - 708 877 574 - wewnętrzny 314

Kasia - 708 877 574 - wewnętrzny 952

Asia - 708 877 574 - wewnętrzny 953

Martyna - 708 877 574 - wewnętrzny 954

Dorota - 708 877 574 - wewnętrzny 955

Adrianna - 708 877 574 - wewnętrzny 956

Zuzia - 708 877 574 - wewnętrzny 957

Monika - 708 877 574 - wewnętrzny 958

Natalia - 708 877 574 - wewnętrzny 959

Ania - 708 877 574 - wewnętrzny 960

Zapraszamy serdecznie do dzwonienia pod podane numery, codziennie dostajemy wiele e-maili że te dziewczynki się najlepiej sprawują i coraz bardziej szkolą się w swoim fachu.

Nakłaniamy też Państwa do telefonowania do głównej linii strony telefon-seks.pl, do której dodzwonicie się na numer 708 877 574 - numer wewnętrzny 149. Co możecie w ten sposób uzyskać? Odpowiedź na Wasze pytania! Zachęcamy dodatkowo do telefonicznego dawania swojej opinii na temat naszego Sex Telefonu. Jeśli wygodniejszą drogą kontaktu dla Was będzie kontakt e-mail to możecie napisać do nas na kontakt@telefon-seks.pl

Tagi: